KONST / Litografier / Färglitografier 13442305
nr 1344 2305
Anders Hugo
(f. 1940), Sverige
Färglitografier, 2 st, Landskap. Signerade, numrerad 190-upplaga. Motivet: 32x50 cm
Anders Hugo, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:02:34
300 kr
500 kr
600 kr
800 kr